Yetişkin Atölyeleri

Hafta içi ve hafta sonu yapılan çeşitli yetişkin atölyeleri ile işten/okuldan/günlük rutinlerden arta kalan zamanlarını keyifli geçirmen için bu atölyeler 🙂 Hem de ulaşımın çok kolay oluğu Mecidiyeköy Meydan’da!

Kurs değil ama eğlenerek öğreneceğin ve sonra kendin uygulayabileceğin yaratıcılık, sanat, dekor, tasarım, psikoloji, kişisel gelişim, iletişim gibi çeşitli alanlarda workshoplar ÇATI ATÖLYEM ’de seni bekliyor.

Bu çalışmalar, farklı yaşlardan, deneyimlerden ve bakış açılarından gelen insanların bir arada bulunarak kişisel farkındalığını arttırması, yetenek ve eğilimlerini keşfetmesi adına planlanmış olup, bir eğitimden çok uzak, katılımcıların zevk alacağı şekilde içerikleri geliştirilmiştir. Üretmek ve keşfetmek hem keyifli hem de bir sonraki adım heyecan uyandırıcı şekilde öğretici bu atölyede…

Sen de kendi eserlerini yaratmanın verdiği hazzı tatmak istemez misin, içsel yolculuğa çıkarak yeni bir bakış açısı kazanmak, yoğun hayat temposundan bir şeylere odaklanıp sıyrılmak, içinden geçen duyguları nesnelere aktarmak için seni kendini deneyimlemeye davet ediyoruz. Kendine vakit ayır, üret, dâhil ol, değerli kıl!

2018-10-21T20:54:54+00:00

İletişim

Mecidiyeköy Mah. Kervangeçmez sokak. Kervan Apt. No:16 D:7 Şişli

Phone: +90 537 472 12 18

Güncel Etkinliklerimiz